Mustafa Ekici Web Tasarım Hazır Site Şablonları | Kayseri Mustafa Ekici Web Tasarım Hazır Site Şablonları

bets10 kibris taksi
Video SEO

Video SEO

By on 21 Mar 2013 in Blog, Videolar | 1 comment

Video SEO Infinity Teknoloji tarafından hazırlanmıştır. Video SEO ile web siteleri için arama motoru seo optimizasyonu ne anlam ifade ediyor ve seo optimizasyonu ile sitemize neler katabileceğimiz hakkında bilgiler içermektedir. Web sitesi kişi, kurum ve kuruluşların kendilerini tanıtmak amacı ile sattıkları ürün veya sundukları hizmetleri internet ortamında potansiyel müşterilerine ulaşmak içi kullanılan yazılımlar olarak de tanımlayabiliriz.


Ticari olarak amaç internet pastasından bir parçada olsa pay almaktır, yada ben öyle düşünüyorum ki öyle çünki bugün E-Ticaret hacmine bakıldığında görüyoruz ki bu pasta bayağı büyük ve çok iştah kabartmaktadır. Hal böyle iken internetin tadına varanlar artık <iframe> ile “sitesinin kenarında habertürkten son haberler bölümü veya döviz kurları istemiyor” çünkü ziyaretcinin başka bir siteye giderek geliş sebebini unutmasını istemiyor, nedeni gayet açık bu ziyaretci potansiyel bir müşteri olabilme ihtimalidir.

İnternetin cazibesi gün geçtikce dahada artıyor ve site sahipleri veya yöneticileri artık anahtar kelimelerin (“keywords”) ne olduğunu ve önemini kavramaya başladılar.  arama motoru SEO  optimizasyonu

google algoritması


    1 Comment

  1. Youtube için video seo hakkında bilgiye ihtiyacım vardı teşekkür ederim.

    Kerem

    Ağustos 28, 2013

Post a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.